Vrijdag 25 april kleurt De Hoop oranje en zullen vanaf 18.30 uur weer de jaarlijkse Koningssprints plaatsvinden. Een bloedstollende boord-aan-boord race in een boot naar keuze over een afstand van 250 meter. Iedereen is welkom om elkaar uit te dagen: jong, oud, ervaren of startende roeier. Wie niet wil sprinten is ook van harte welkom om op het zonovergoten terras het spektakel te aanschouwen onder het genot van een glaasje oranjebitter en lekkers van Lots.
Ook bij deze editie zijn weer spectaculaire prijzen te winnen in verschillende categorieën. Denk aan de best verklede ploeg, de beste strijkende ploeg, of de vaakst gestarte ploeg. Prijsuitreiking: 21.00 uur
Aanmelden voor de Koningssprints: via de QR-code op de posters.
Lots biedt de mogelijkheid tijdens de Koningssprints te genieten van de vorstelijke Lots Burger van rundvlees met friet en salade. De Oesterzwamburger (ook met friet en salade) is een heerlijk vegetarisch alternatief.
Aanmelden voor de Lots Burgers, ook voor meerdere personen tegelijkertijd, kan tot en met woensdag 23 april via https://lots-events.nl/koningssprints2025/.
We sluiten ook dit jaar de avond af met een afterparty!
De Ploegencommissie